O nas

Doradztwo z zaangażowaniem

Moi klienci wiedzą, że znajdę dla nich rozwiązania w najtrudniejszych sprawach. Jestem zaangażowana. Nowoczesne wyposażenie, dobra organizacja i świetna energia pomagają mi w tym.
Dla mnie najważniejszy jest klient. Liczy się dla mnie każdy detal.
Dzięki  indywidualnemu podejściu,  jasności potrzeb, klient czuje się   bezpieczny i zaopiekowany.  
Pracuję z należytą starannością, dopełniając wszystkich wymaganych terminów urzędowych. W biurze działamy na sprawdzonym i renomowanym oprogramowaniu, zawsze w aktualnych wersjach. Posiadamy własny serwer, tym samym gwarantuję  bezpieczeństwo i archiwizację danych. Stale szkolimy się i szukamy nowych możliwości by ułatwić naszą współpracę.
W razie kontroli jesteśmy po stronie klienta i gwarantujemy rozległą, kompetentną pomoc. Dla urzędów wyjaśniamy i  odpowiadamy na wszystkie  pytania , broniąc tym samym  interesów  klienta.

Bliska współpraca

Jesteśmy do dyspozycji w kancelarii codzienne.
W zależności od ustaleń możemy odbierać dokumenty z siedziby klienta.
Współpracujemy z klientami z Kaszub, z Małego i Dużego  Trójmiasta i oczywiście z Wejherowa.

Dobre doradztwo wymaga wiedzy, doświadczenia i empatii. Słucham klienta, analizuję jego  sytuację i tworzę indywidualne rozwiązania aby zaoszczędzić na podatkach. Każde rozwiązania omawiam i tłumaczę, bez pośpiechu i z sercem.

serce wejherowo

Bezpłatny  pierwszy kontakt

Zapraszam do  bezpłatnego, nie zobowiązującego pierwszego spotkania.  W rozmowie osobiście  zapoznam się z  Państwa potrzebami i w oparciu o nie, przedstawię nasze możliwości.  Ustalimy wspólnie zakres usług, który mam realizować. Na tej podstawie skalkuluję  wynagrodzenia.

Obniżanie ciężaru podatkowego

Polskie prawo podatkowe to obszar, który  ciągle się  zmienia. Dobra znajomość ustaw podatkowych, doświadczenie  i stałe szkolenia,  pomagają nam w znalezieniu najlepszego  rozwiązania.

Doradzamy aktywnie

Informujemy naszych klientów o zmianach podatkowych. Jeśli powstanie możliwość oszczędzenia na podatkach  proponujemy indywidualne dobre rozwiązania.

Pomagamy jak zaplanować najbardziej korzystne działania w firmie pod względem podatków. Wyjaśnienie trudnych zagadnień jest naszą specjalność i traktujemy je  jako wyzwanie.

Image